Sitemizde 229 kategoride toplam 8748 dizi bulunmaktadır.

Zuhal Topal 23 Haziran 2016 izle

Diziye Ait Diğer Bilgiler

Zuhal Topal 23 Haziran 2016 izle
Zuhal Topal 23 Haziran 2016 izle, Zuhal Topal'la izdivaç 23 Haziran Perşembe 2016 Tek Parça izle, Zuhal Topal Son Bölüm izle, Zuhal Topal 23 Haziran 2016 720p izle. 23 Haziran Perşembe tarihli Fox Tv evlendirme programı Zuhal Topal'la izdivaç yeni bölümü Full HD izle.

Yorumlar

 1. mustafa dedi ki:

  deniz yine mıy mıy mıy çok yalancı kimse gelmedigi için hanifeyi kullanıyor kaç gündür bu sayede gündemde mıy mıy yalancı karakterszz biri

 2. mustafa dedi ki:

  hanife çok haklı denize düşmüş ama denizin yılan oldugunu yeni anlamış

 3. mustafa dedi ki:

  denşizin siniri olsa kıvırcık olmzdı hanife olmasa locada unutulacagını biliyodu karaktersizsin deniz

 4. ümit ÖNDER dedi ki:

  ZUHAL HANIM SİZİ ZEVKLE SEYREDİYORUZ.. VAKİT GEÇİRMEK VE O SİZİN HOŞ SOHBETİNİZ GIRGIR ŞAMATALARINIZA AYRICA İNANIN TÜRKİYE DE DE BAŞKA İZLENECEK HİÇBİRŞEY YOK DENECEK KADAR AZ….. YAHU SİZDEN RİCAM…LTF… BU HANİFE NİN BU DURUMU NA SON VERMENİZİ RİCA EDİYORUM… İNANILMAZ KÖTÜ ÖRNEK… İNSAN OLARAK DEĞERLİ BİR KİŞİ OLARAK….BU HANİFE ZADDİNİ GÖNDERİN BU NE YÜZSÜZLÜK NE TERBİYESİZLİK DİĞER KIZLARADA KÖTÜ ÖRNEK.. SİZİN BU İNSANI REYTİNK ADINA TUTMADIĞINIZIDA BİLİYORUM LTF. BU SEZON BİTMEDEN YAPACAĞINIZA EMİNİM….

 5. Umida dedi ki:

  Hanife gözlerin mutsuzm diye konişiyor uzilme sen bitanim def olsin deniz

 6. Hûma dedi ki:

  Umut da sürekli lafa girdiğine göre hazmedemediği bir şeyler var demek ki .. Hanife onu terk edince içten içe belli etmese de Umut, Hanifeden hoşlanıyor … Ayrıca Hanife nin damarına basmalar o kız böyle sinirlenmez. Kimse Hanifeyi çekmiyor çünkü artık Hanife kadar içten, samimi, dürüst insan sayısı çok az . İnsan yerinde olmak isteyip de yerinde olamadığını eleştirirmiş ,ayrıca çok eleştiri gizli hayranlıkdır . Siz zaten Hanifeye layık değilsiniz . Bu yüzden o kızı artık üzmeyin . Yarın ahirette hesabını veremez sınıf tertemiz kızı üzmenin.

Hak sahibiyseniz ve herhangi bir dizinin sitemizden kaldırılmasını istiyorsanız [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.