Sitemizde 231 kategoride toplam 9017 dizi bulunmaktadır.

Zuhal Topal 19 Nisan 2016 izle

Diziye Ait Diğer Bilgiler

Zuhal Topal 19 Nisan 2016 izle
Zuhal Topal 19 Nisan 2016 izle, Zuhal Topal'la izdivaç 19 Nisan Salı 2016 Tek Parça izle, Zuhal Topal Son Bölüm izle, Zuhal Topal 19 Nisan 2016 720p izle. 19 Nisan Salı tarihli Fox Tv evlendirme programı Zuhal Topal'la izdivaç yeni bölümü Full HD izle.

Yorumlar

 1. deniz dedi ki:

  sevmiyorum

 2. Havva Karaca dedi ki:

  Umut gerçekten doğru karar verdin lütfen siz evlenin siz ikinizi o kadar çok yakıştırıyorum ki evlenin hatta seviyorsunuz işte.Bende evliyim benimde hanife gibi huylarım vardı ama sevgi herşeyi değiştiriyor hanife de karakteri ve huyları degişecek emin ol evlenme programını sırf ikiniz için bakıyorum içimdeki ses diyorduki hanife umut eninde sonunda evlenicek alttan alın birbirinizi umut sende sakin ol biraz çok sinirlisin ikinizi çok seviyorum inşallah evlenir boy boy çocuklarınız olur iyi haberlerinizi bekliyorum…

 3. mustafa arslan dedi ki:

  yani çocuksu bir masumiyet ve tavır uymaz aile sorumlulugunu alamaz.

 4. mustafa arslan dedi ki:

  cansu emre temiz biri ama sen kendini alıştırdıgın hayatından kurtaramamışsın.mantıklı düşünsen kendi mutlulugunu . sana mehmet gibiler mutluluk veremez istismarları daima hissedeceksin veya hissettirecekler.

 5. şeref acar dedi ki:

  nooooolur Songül hanım şarkı söylemeyin rica ediyoruz..

 6. şeref acar dedi ki:

  Hanife boşa kürek çekme umut seninle evlenmez belki zorlarsan bir kere kullanır atar…kaçan kovalanır unutma,O OLDUĞU SÜRECE SEN BURADA EVLENEMEZSİN sende iyi biliyosun..

  1. Havva Karaca dedi ki:

   Siz kendinizi anlatıyorsunuz galiba şeref bey.insanları tanımadan yargılamayın lütfen çok sinir oluyorum sizin gibilere.

Hak sahibiyseniz ve herhangi bir dizinin sitemizden kaldırılmasını istiyorsanız [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.