Sitemizde 225 kategoride toplam 8467 dizi bulunmaktadır.

Yeşil Deniz 39. Bölüm izle 14 Eylül 2015

Diziye Ait Diğer Bilgiler

Yeşil Deniz 39. Bölüm izle 14 Eylül 2015
Yeşil Deniz 39. Bölüm izle, Yeşil Deniz 39. Bölüm Tek Parça izle, Yeşil Deniz Son Bölüm izle, Yeşil Deniz 39. Bölüm 720p izle. 14 Eylül Pazartesi tarihli TRT1 dizisi Yeşil Deniz 39. yeni bölümü Full HD izle.

Yorumlar

  1. ömer atiksoy dedi ki:

    Son bölümde de yazmıştım şimdi de yazıyorum. Bu diziyi artık bitirin. Yada adını değiştirip başka bir adla, başka bir diziymiş gibi yayınlayın. İlk sezonla kıyaslanmayacak kadar absürt, saçmalıklar tavan yapmış, duygusallık diye bişey kalmamış, o güzelim müziklerin bile olmadığı, sadıçların bile o çirkin halleri diziyi izlenmeyecek kadar itici bir hale getirmiş. Bir bölümü daha bitirip parayı kasaya koyalım zihniyeti sizleri bi yere kadar götürür. Ama bi bakarsınız ”DENİZ” biter Yeşil deniz diye bişey kalmaz orta yerde. Daha önce İsmail ” hadi artık ne zaman evleneceğiz biz” deyip dururken Zümrüte, Zümrüt’te İsmail’le gelip ”anneme açtım konuyu artik sende ailene aç aramızdaki ilişkiyi dediğinde İsmailin kıvırması, izleyeni af buyurun enayi yerine koymaktır. Ey senaristler; sizin kapasiteniz bukadar mı? Dördünüzden bumu çıkıyor? O Süleymanın kızın karşısındaki halleri, o yüz mimiklerine ne demeli? son derece itici. Kısaca sizler yaptığınızı beğeniyor olabilirsiniz ama önemli olan halkın beğenmesi, değil mi?

  2. ömer atiksoy dedi ki:

    Ey Cemil! sen gidip Safiye’in patronuna Safiye’ye kızdığı için efeleneceğine, sahibi olduğun lokantada Safiye ve annesine iş versen daha iyi olmaz mı? Sonuçta sen de bir patronsun,

Hak sahibiyseniz ve herhangi bir dizinin sitemizden kaldırılmasını istiyorsanız [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.