Sitemizde 233 kategoride toplam 9269 dizi bulunmaktadır.

Yeşil Deniz 34. Bölüm izle 10 Ağustos 2015

Diziye Ait Diğer Bilgiler

Yeşil Deniz 34. Bölüm izle 10 Ağustos 2015
Yeşil Deniz 34. Bölüm izle, Yeşil Deniz 34. Bölüm Tek Parça izle, Yeşil Deniz Son Bölüm izle, Yeşil Deniz 34. Bölüm 720p izle. 10 Ağustos Pazartesi tarihli TRT1 dizisi Yeşil Deniz 34. yeni bölümü Full HD izle.

Yorumlar

 1. Ömer Atiksoy dedi ki:

  Almancının arabası dimdirek gidip heykellere tosladı. Hemen sonra da sadıçların arabası ayni heykellere bodoslama bindirdi. Olacak şey değil ama oldu. Her halde kurgu hatasıdır. Dur bakayım birdaha düşüneyim? Buldum! Heykeller mıknatıslı, metalleri çekiyor. Arabalar da metal olduğuna göre gülüm, onları da kendine çekti.

 2. Ömer Atiksoy dedi ki:

  Zümrüt ile İsmail arasındaki büyülü aşkı diyeceğim, aman sıradanlaştırmayın. İsmail’ Zümrüt’ü azarlayarak karşılaması bence hoş olmadı. Birde şu var: diziler de filmler de Almancı deyince nedense hep ayni şahıs oluyor. Kafada fötr şapka üstelik tüyü devar. Şimdilik çok yadırgadım. Bana çok sevimsiz geldi açıkçası, kusura bakmayın.

 3. Ömer Atiksoy dedi ki:

  Yahu ne olur artık bu sadıçları, bu zelil halerden kurtarın da insanlar karşısında kem-küm edeceklerine, tırsacaklarına adam gibi durmalarını sağlasanız, çok daha iyi olur. Sadıçlara, insanlar karşısında iki düzgün laf ettirmiyorsunuz ya! Çok bozuluyorum çok! Sonuçta bu sadıçlar, bu hikayenin kahramanları, hep horlanmaları hiç hoş değil.

 4. Ömer Atiksoy dedi ki:

  Heykel kurgusu da oradaki olaylar da kusura bakmayın ama saçmanın saçması. Almancının evine hırsız girme olayı çok uzun tutulmuş. Bir an önce bitse bari dedirtti. Belediye başkanının orda ne işi vardı bu da ayrı bir soru işareti. Almancı köşede Zümrütle çarpıştı. Dergiler yere düştü. Almancı Zümrüte ” ikimiz beraber eğilelim, kafalarımız birbirine değsin filmlerdeki gibi, böylece tanışmış oluruz ” diyor. Ya git işine kardeşim, benim seninle tanışma gibi bir derdim yok gibi şeyler diyeceğine, hayret büyülenmiş gibi kalakalıyor. Zaten bütün bölümlerde doyurucu replik ara ki bulasın. Kusura bakmayın dost acı söyler demişler.Bizler ekran karşısında keşke höle deseydi, keşke böle deyiveseydi deyip duruyoruz. Safiyenin gelmesine acayip mutlu olduk. Bütün oyuncular, hepsi muhteşem oynuyorlar. Herkesin emeklerine sağlık, saygılarımla..Ömer Atiksoy

Hak sahibiyseniz ve herhangi bir dizinin sitemizden kaldırılmasını istiyorsanız [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.