Sitemizde 232 kategoride toplam 9049 dizi bulunmaktadır.

Müge Anlı 9 Kasım 2015 izle

Diziye Ait Diğer Bilgiler

Müge Anlı 9 Kasım 2015 izle
Müge Anlı ile Tatlı Sert 9 Kasım 2015 izle, Müge Anlı 9 Kasım Pazartesi 2015 Tek Parça izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Bölüm izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert 9 Kasım 2015 720p izle. 9 Kasım Pazartesi tarihli Atv programı Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölümü Full HD izle.

Yorumlar

 1. aras dedi ki:

  müge hanim ve ekibi nazmiye cam ilgili olayi cok yakinda cözer durum onu gösteriyor

 2. nurçin altunbaş dedi ki:

  ya bu A.’e cok üzülüyorum bu kayınpederde var bişe vardr bunun ilişkısı bence

 3. eda dedi ki:

  müge hanım nazmiye çam ile ilgili programlarınızı tek tek defalarca izledim 2012 lerde dahil babalarının çocuk yetiştirmesindeki görüşlerinize sonuna kadar size katılıyorum.ancak ana ve oğullarında tarifi mümkün olmıyan kin ve vijdansızlık var.ve bunu okadar benimsemişlerki sinirlerimiz bozuldu adı altında kelimesine sığınarak gülmeyle ispatlıyorlar.2012 deki bir çok yorum atan insan sizin pes ettiğinizi ve olayın peşini bıraktığınızı yazmış.lütfen sizden rica ediyorum gerekliherkesten yardım isteyin ve bu olayı bırakmayın…A.’in gerçekten bir baskı görmesi lazım polis tarafından ve bunları yöneten M.A. annelerinin tamamen psikolojisi bozuk kadında kıskançlık hastalık haline gelmiş düşündüklerine kendi inanmış daha sonra çocoklarınıda inandırmış.A. ve S. toplumsal ahlaki açıdan oldukça tezat kişilikler.mecburen anneye destek oluyolar kendi açıkları çıkmaasın diye.kızlar zaten ortada M.A. ve Y. babanneninde verdiği ifadeler ortada devletimiz polisimiz lütfen daha duyarlı olsun.ve ben annenin daha önce becerebilseydi H.Ş’ye nazmiye çamı öldürtmek istediğini düşünüyorum.çünki hepsininin ağzında biz sana söyledik.karanı sahip çıksaydın amaçları H.Ş’ye hem karısını hem babasını öldürtmekmiş.ama olmamış.yinede adama katil damgasını vurdular.siz adaletli ve allahtan korkan birisiniz.ben size güveniyorum önce allah sonra siz kolay gelsin ….

 4. Suleyman wiyanadan dedi ki:

  Muge hanim dinsizin hakkindan imansiz bu sahsiyetleri hepsini bundan 25 sene önceki asayişin eline birakadaksin yeminediyorum hepsi iki saatin icinde bülbül kesilirler

Hak sahibiyseniz ve herhangi bir dizinin sitemizden kaldırılmasını istiyorsanız [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.