Sitemizde 225 kategoride toplam 8467 dizi bulunmaktadır.

Müge Anlı 28 Ekim 2015 izle

Diziye Ait Diğer Bilgiler

Müge Anlı 28 Ekim 2015 izle
Müge Anlı ile Tatlı Sert 28 Ekim 2015 izle, Müge Anlı 28 Ekim Salı 2015 Tek Parça izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Bölüm izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert 28 Ekim 2015 720p izle. 28 Ekim Çarşamba tarihli Atv programı Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölümü Full HD izle.

Yorumlar

  1. Aynur dedi ki:

    Uzun süredir takip ediyorum. N.Ç.’ın katili kaynanasi ve kayin biraderlerinden biri görümcelerde isin icinde kocasi ve kayinbabasi katil degil ….Cünkü N. Ç. annesine ben onlari korkutuyorum diyor annesinin ifadesi korkuttugu seyi kaynanasi ve görümceleri biliyor bu yüzden ondan kurtulmak istediler N. Ç. o evde kaynanasindan siddet görüyor kocasi sahip cikamamis keske karinida götürseydi yaninda kayinbabasi yakinlik göstermis kaynana iyice cildirmis dedi kodular amma gercek amma yalan ama kadin korunup kollanmayinca asil kocasi tarafindan oda belki huzur aradi bozuk psikolejiyle kayinbabasina sigindi. yanlista olsa onunla birlik oldu belkide kaynanasina sinirine kayinpederle birlikte olmayi tercih etti. cünkü kocasida koca degil calismaya gidiyor kadin o evde olmadik eziyete maruz kalmis siz müge hanim A.’in üzerine gidince kaynana surati yüz ifadesi o derece degisip orada nerdeyse korkudan bayilcakti. A. herseyi biliyor bir boş anina denk gelip polise herseyi anlatmis simdi anlattiginada pisman verdigi ifadenin ucu kendine dokunacagini kestiremedi N.’nin kocasida kayinbabasida sucsuz cünkü A. konusmasi icin onlarda öyle A.’e bakiyorlarki orada A.’in annesi A. konustu konusacak gibi oluyor kadin yani A.’in annesi korkudan düsüp bayilcakti görümceler dersen hangi elbiseyi giydiginden tutun herseyi biliyorlar. sonra makinede hemen camasirlarini yikamislar cünkü tutuldugu yere yemek götürdüler camasir götürdüler kirlileride yikadilar delil birakmamak icin. kayinbabayla dedikodu varsa bu durumdanda rahatsiz olacak kisi yine kaynana. kayinbaba neden öldürsün koca dersen zaten dünyadan habersiz belki dedikodulari bile ölümünden sonra duydu diyer kayinlar siz ahmetin üzerine gidince konuyu farkli yere cekmeye calisiyorlar hele bir tanesi okudunuz ifadenin yok imzasina mühürüne takiliyor birde ben takilirim ben bakarim gibilerinden bilgislik taslaysrak A.’e göz dagi veriyor kendini cok akilli cok uyanik görüp A.’in. Konusmamasi gerektigini A.’e sindiriyor müge hanim sizi öpüyorum.

Hak sahibiyseniz ve herhangi bir dizinin sitemizden kaldırılmasını istiyorsanız [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.