Sitemizde 230 kategoride toplam 8981 dizi bulunmaktadır.

Müge Anlı 24 Mayıs 2016 izle

Diziye Ait Diğer Bilgiler

Müge Anlı 24 Mayıs 2016 izle
Müge Anlı ile Tatlı Sert 24 Mayıs 2016 izle, Müge Anlı 24 Mayıs Salı 2016 Tek Parça izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Bölüm izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert 24 Mayıs 2016 720p izle. 24 Mayıs Salı tarihli Atv programı Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölümü Full HD izle.

Yorumlar

  1. zyy dedi ki:

    Doktorun adını, yedirdiği yemeği hatırlayan Derya hanım, amcasına yedirdiği yemeğin yoğun bakımda mı yoksa hasta odasında mı olduğunu niye hatırlayamıyor? Bir başka konu olayla ilgili tanıklık eden engelleri ne olursa olsun bazı çıcukların tanıklığına güveniyorsa, bu olayı gören çocuklar niye 8 saat bekleyip sabah annelerini aradıktan sonra ambulans arayıp da akşam amcalarını ya da bir yakınlarını aramıyorlar? Ya da çocuklardan biri, olayı görüp uyumaya gitmeyip de polisi ya da ambulansı aramıyor? Hiç bir açıklama doğruya karşılık gelmiyor gibi sanki!

  2. zyy dedi ki:

    Uyuyan çocuklar, bıçaklama ve ütüleme sırasında acısını haykıran bir adamın çığlıklarını nasıl duyup da uyanmadılar da sabah uyanınca olayın farkına vardılar? Mümkün mü* bu çocukların (uyuyanların) nasıl ağı bir uykuları varmış? Peki bu aynı çocukları annelerinin babalarına ya da babalarının annelerine davranışları ya da uygulanan karşılıklı şiddtele ilgili hiç bir açıklamaları yok mu? diğer ifadeleri kale alındıysa bu sorular sorulmadı mı? Mesela annelerinin babalarını öldürmeye teşebbüs etme sebepleri, ablaları ve müstakbel eniştelerinin de niye bu olaya karıldığına dair düşünceleri?

  3. Ozgur dedi ki:

    Muge hanim benimde kayinpederim yogunbakimda 10 gun yatti iceri girerken uzerinize kiyefet eldiven vs. Giydiriyolar ve yaninizda bi gorevli oluyo tam arkanizda bekliyo borek su şu bu imkansiz bu hic inandırıcı degil

Hak sahibiyseniz ve herhangi bir dizinin sitemizden kaldırılmasını istiyorsanız [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.