Sitemizde 179 kategoride toplam 5339 dizi bulunmaktadır.

Müge Anlı 19 Kasım 2015 izle

Diziye Ait Diğer Bilgiler

Müge Anlı 19 Kasım 2015 izle
Müge Anlı ile Tatlı Sert 19 Kasım 2015 izle, Müge Anlı 19 Kasım Perşembe 2015 Tek Parça izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Bölüm izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert 19 Kasım 2015 720p izle. 19 Kasım Perşembe tarihli Atv programı Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölümü Full HD izle.

Yorumlar

 1. Şahin diyor ki:

  Ayla hanım diyoki bana anlatsaydı ben bağrıma basardım ona hiç kimse birşey yapamazdı diyor ,polisleri suçluyorlar eğer o polisler gerçekten baskı yapsalardı olay çözlüürdü

 2. mersiye diyor ki:

  ayy canım Mügeciğim ne olur şu M.aliyi konuşturmayın ne olur ya artık bir gruplaşma var onu herkes görüyor
  onlar evde kurup kurup planları geliyorlar ve polisi devamlı suçlamasından coook ama çook rahatsızız… bu nedir ne cürettt
  allah aşkına konuşturmayın yaaa

 3. aras diyor ki:

  olan olaylar belli cam ailesi suclu ahmet bir numarali süphelli ahmet herseyi bikiyor ifadesinden belli hergün bunlarimi izliyecez bunlarin hepsi oyuncu kendilerinde suc bulmuyorlar savci ya avukatlara polislere suc atiyorlar nedeni belli müge hanimin okudugu ifade aynen dogru verilmis ifade ahmetin,uzadikca uzatiyorlar nazmiye nin oldülmesi bu cam ailesinden cikacak

 4. nilgun diyor ki:

  Ahmete cok ama cok uzuluyorum 🙁

  1. Orhan diyor ki:

   ?

 5. nilgun diyor ki:

  Ahmete cok ama cok uzuluyorum

 6. Yiğit diyor ki:

  Ahmetin neyine üzülüyorsun anca gülüyor polis yapacak devlet beni bunu sorgu odasında döve döve yemin ederim cok kötü konustururum böyle saf saf gülüyor ya ben cıldırıyorum ikide bir ne diyeyim ne diyeyim babanın dibini de , suclularda Babası A.Y.Ç ve A.Ç dir kesinlikle.

 7. erdem diyor ki:

  Bu proğramı sürekli izliyom.burdaki zanlılar m.ali seyfettin.ahmet. ÖLEN yaşar diye şüpelerim.var ahmet her şeyi biliyor tehdit altında kendide bir suç işlemiş konuşmuyor.

 8. savaş şen diyor ki:

  Aklınız kesiyor mu,50 yaşındaki bir adam yaptıklarını 18 yqşındaki oğluna anlatır mı?Bu olay ahmetin bilgisi dahilinde.Büyük ihtimalle M.Ali bu işin içinde,olaya gereksiz müdahalelerde bulunup olayı saptırıyor.Ahmetin konuşmasından korktuğu için,Ahmet in konuşmasını engelliyor.

 9. ilyas arslan diyor ki:

  hapse girip ben yalan ifade verdim diyince karar bozuluyor mu .?

 10. Gardenya diyor ki:

  70 LERIN SAC MODELi AYAGINDA CÖZEMEDiGiM CiZMEMi BU SACA AYAGINDAKi PABUCUYLA KIYAFETi COK UYUMLU BiZiMLE DEGiLSiN M.ALi :)) BUNLARIN GÖZÜ DÖNMÜ$ POLiSE SAVCIYA HAKiME KADAR SUC ATIYORLAR ? RAHMETLi NAZMiYENiN YAVRUSU UMUT KONUSA BiLSEYDi EMiNiMKi HERSEYi GÖRDÜ O YAVRUNUN PSKOLOJiSiNi DÜSÜNEMiYORUM.

 11. zeki çelik diyor ki:

  özür dileyerek soruyorum acaba rahmetli hamile kaldıda onun için içinmi öldürüldü

 12. metin diyor ki:

  müge anlı nın elbiseleri ve saç modelinin hep aynı oluşu (pantolon, etek neden giyinmiyo) bir de her proğramda çam ailesi bıktık artık , Ne olur çamları Allaha bırakın, siz de biraz imaj değiştirin(saç, giysi)

Hak sahibiyseniz ve herhangi bir dizinin sitemizden kaldırılmasını istiyorsanız [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.