Sitemizde 225 kategoride toplam 8266 dizi bulunmaktadır.

Müge Anlı 16 Kasım 2015 izle

Diziye Ait Diğer Bilgiler

Müge Anlı 16 Kasım 2015 izle
Müge Anlı ile Tatlı Sert 16 Kasım 2015 izle, Müge Anlı 16 Kasım Pazartesi 2015 Tek Parça izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Bölüm izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert 16 Kasım 2015 720p izle. 16 Kasım Pazartesi tarihli Atv programı Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölümü Full HD izle.

Yorumlar

 1. nihan çelebi dedi ki:

  bence tek bir suçlu var o da baba.Bizzat öldürmesede aileyi, o pırıl pırıl çoğunun arayıp baulamadığı o çocukları perişan edip, evine sadık kalmayıp, eşine , çocuklarına bu kadarişkenceyi yapıp, gelininine göz dikmiş, aileyi bu hale getirmiş.Bizzat öldürmese de bu sonucun temellerini atmış. Herkes beraat etsin, o baba ömür boyu hergün dayak yiyerek işkenceler içerisinde cezasını çeksin.Öldürmek kadar da aileyi bu hale sokmak da aynı şey.

 2. hanzade dedi ki:

  Bende katılıyorum nihal hanıma ve çam ailesindeki bu çocuklara çok üzülüyoruz.tek suçlu var A.Y. bu olaylara hep kendi bu zeminleri hazırlamış.ve utanmadan hala kadın peşine düşmüş.evlencekmiş yok kız özürlüymüş.ne zamandan beri duymayan insanlar özürlü oluyor.bune aymazlık ne terbiyesizlik 35 yaşında kızla hiçbir problemi yok sanki herşey güllük gülistanlık aşk meşk peşinde.utanmaz ablasıda çocuklara katil diye bağırıyor ama kardeşinin kız konusunda nasıl masumca geçiştiriyor.bence o ailede rezil indanlar A.Y. ve ablası.aileyi darmadağan et sevgi denilen gram duygu yok adamda.kendini kurtarma derdinde.genç sevgilisi bekliyorya.o olmazsa başkası sorun değil onun için.böyle adamlara asla baba denmez.yazık yaktı o gencecik evlatları.hep laf kalabalığı yapıyor birşeyle suçlandığında onu getirin bunu getirin bütün türkiyeyi ayağına getirtecek konumda görüyor kendini.bugün yazan asuman sula durmuşoğluda mademki kadın kolları başkanı görevini doğrudürüst yapsın bu olaylar buraya gelene kadar neden ilgilenmemiş.burdan istanbulda masa başında oturup o gece bu gece yemekler davetler gezmekle olmuyor bu işler kusura bakmasın.bir bölgeyi temsil etmek o yerdeki insanların sıkıntılarıyla ilgilenmek sıkıntıda mağdur bir sürü kadın var onlarla ilgilensin .

 3. sevim dedi ki:

  çok çok tebrikler mügecim herkese yardım etin için nice başarılı 1500 lere

 4. sevim dedi ki:

  mügecim ya benimde dişlerimi yaptırsan ne olur ekmek yiyemiyom ağız tadıyla

 5. CEYLAN GENC dedi ki:

  Bence nazmiyeyi A.’in annesi öldürdü A. annenesii ele vermek istemiyor suçu üzerine almak zorunda kalıyor benım fıkrım bu….

Hak sahibiyseniz ve herhangi bir dizinin sitemizden kaldırılmasını istiyorsanız [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.