Sitemizde 225 kategoride toplam 8470 dizi bulunmaktadır.

Müge Anlı 16 Haziran 2016 izle

Diziye Ait Diğer Bilgiler

Müge Anlı 16 Haziran 2016 izle
Müge Anlı ile Tatlı Sert 16 Haziran 2016 izle, Müge Anlı 16 Haziran Perşembe 2016 Tek Parça izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Bölüm izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert 16 Haziran 2016 720p izle. 16 Haziran Perşembe tarihli Atv programı Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölümü Full HD izle.

Yorumlar

  1. Berna dedi ki:

    Yani büyük konuşmamak gerekir ama hala bu kadar ikazlara, örnek olaylara rağmen,bu dolandırıcılara paralarını, altınlarını nasıl kaptırıyorlar anlamış değilim.. birde hep bakıyorum da genelde orta yaş, yaşlı insanları daha çok hedef alıyorlar! galiba şöyle bir genelleme yapıyorlar.. yaşlı insanlar gençler kadar bilinçli değil para ve ziynet eşyalarını nasıl koruyacakları hakkında.. yaşlılar genelde kimseye güvenemedikleri için evde tutuyorlar demekki.. Kaptırdıkları para ve ziynet eşyaları da öyle böyle değil ” 100.000,00 tl kadar kaptırmak ne demek ya.. allah yardım etsin bu insanlara.. sen bu yaşa kadar bütün biriktirdiğini al kendi elinle ver dolandırıcılara.. zehir zıkkım olsun inşallah.. birde paranın bunlarda olduğunu ve telefon işte kimlik bilgilerini vs. Nasıl biliyorlar da oltaya düşürüyorlar bu insanları.. bunlar iyi teşkilatlandırılmış şebekeler resmen… yoksa bu kadar bilgi donanımlı olmazlar!! Türkiye’de de maalesef bunların cezası ”varla yok” arası bir şey..

Hak sahibiyseniz ve herhangi bir dizinin sitemizden kaldırılmasını istiyorsanız [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.