Sitemizde 225 kategoride toplam 8470 dizi bulunmaktadır.

Müge Anlı 15 Ekim 2015 izle

Diziye Ait Diğer Bilgiler

Müge Anlı 15 Ekim 2015 izle
Müge Anlı ile Tatlı Sert 15 Ekim 2015 izle, Müge Anlı 15 Ekim Perşembe 2015 Tek Parça izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Bölüm izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert 15 Ekim 2015 720p izle. 15 Ekim Perşembe tarihli Atv programı Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölümü Full HD izle.

Yorumlar

 1. mehmet dedi ki:

  müge hanım nerden mabet alacaklarını bilyorsunuz siz ceza hukukcumusunuz necisiniz yok böyle birşey

 2. ayşe dedi ki:

  ehliyet alırken bile sınava tutulur insan ama evlenirken ve çocuk yaparken doğaçlama olur işler!…Herkes evlenmemeli…çocuk yapmamalı…

 3. ummahan kilic dedi ki:

  müge hanim okurmusunuz bilmiyorum ama A’te kisilik bozuklugu var öfke patlamasi var öfkelendigi zaman hersey yapar ve yapmadim der A. sizi dinlemiyor kendi dünyasinda yasiyor bilmem bilincli bilmem bilincsiz öfke aninda hatirlamiyorlar ben öyle düsünüyorum doktorumuz daha iyi bilir benimkisi kiz cocugu ben iki defa ölmüs olacaktim ALLAH korudu halada iftira der yillar gecmesine ramen bence A. öldürdü abileride yardim ettiler. böyle insanlar ne olursa olsun aileyi suclu bulurlar disardekilere güvenleri coktur baska yönden üstüne gidin doktorumuzda iyi bilir saygilar.

 4. nurçin altunbaş dedi ki:

  müge hanım A. Y. için gelınıyle ilşkısı var dyorlar ateş olmayan yerdende duman cıkmaz A.’te ondan utanıyor dedi ya bn demıycektm A. Y.’nin ilişkısı var dye emnıyette napsın cocukta delıkanlı utanıyo babasndan A. Y. bı tuturmuş gelınımde gelınım bu ne ya bıraksın da gelını bırazda cocuklarına üzülsün be uyuz oldum adama. yazık bu A.’e H.’da genc yaşta hapıse girecekler bu adam bunların hepsının piskolıjılernı bozmuş komşularınada bağlanın bence sorun etrafa varmı ilşkisi yokmu diye bence mahalleyı araştırın lütfen.

 5. erol yılmaz dedi ki:

  ittifak halindeki baba-oğulun gelinini, eşini düşündükleri falan yok, kendilerini kurtarmaya çalışıyorlar tahminim, rol yapıyorlar, ilgili bir kayınpeder, ilgili bir eş rolü, be adam sen öldürülmüş gelininin için göz yaşı döküyorsun ama evlatlarını ateşlere atıyorsun, kendi evlatlarını ateşe atmaya çalışan birinin gelinim de gelinip diye ağlaması çok itici geliyor, bu durum eşi öldürülen gelinin eşi içinde geçerli, orada en mağdur daha o zaman yaşı 18 den bile küçük olan A. ve diğer kardeşler ve annedir, zavallı çocuklar hiç sahip çıkılmamış, itilmiş, ezilmiş, bir çok kişi sonucu yargılıyor peki bu sonuca gelinmeden ne acıların, umutsuzlukların, çaresizliklerin yaşanıldığının farkında değil misiniz? bu durum neden değil, sonuçtur…

Hak sahibiyseniz ve herhangi bir dizinin sitemizden kaldırılmasını istiyorsanız [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.