Sitemizde 229 kategoride toplam 8705 dizi bulunmaktadır.

Müge Anlı 14 Aralık 2015 izle

Diziye Ait Diğer Bilgiler

Müge Anlı 14 Aralık 2015 izle
Müge Anlı ile Tatlı Sert 14 Aralık 2015 izle, Müge Anlı 14 Aralık Pazartesi 2015 Tek Parça izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Bölüm izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert 14 Aralık 2015 720p izle. 14 Aralık Pazartesi tarihli Atv programı Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölümü Full HD izle.

Yorumlar

 1. oktay dedi ki:

  A.Y. nasıl insanların yüzüne bakıyor,ahlaksız Allahtan korkmaz yüzsüz adam, gelinine göz diken. Allah seni kahretsin

 2. MEHMET GEZER dedi ki:

  HALA GÜLÜYO AHMET BU NE REZİLLİK AĞLAMASI GEREKENE GÜLÜYO GÜLÜNC ŞEYLERTEDE NERDEYSE AĞLICAK

 3. MEHMET GEZER dedi ki:

  ABİSİ SORULARA KARŞI AHMETE SUS DEMESİNDE BİŞEYLER VAR ALİ AHMET ARASINDA BİŞELER DÖNÜYO

 4. MEHMET GEZER dedi ki:

  A.Y. KIZIM KIZIM SANKİ YAŞADIĞI ZAMANM KIZIM DEMİŞ GİBİ ADIO ÇIKMIŞ BİRİSİ OLDUĞUNDAN VEFAAT EDEN BİR İNSANA KIZIM DİYO O SADECE ONUN GELİNİ KALSA DAHA İYİ ORDA ÇOCUKLARIONA BIRAKIN YAVRUM DEMEYİ OĞLUMBİLE DEMİYEN ADAM SANKİ DENGESİZCE HERŞEYE CEVAP VERİYO BOŞ BOŞ KONUŞUP İNSANLARIN BAŞINI AĞRITIYO YAŞANILAN İŞİNE GELMEDİĞİ GELİNİYLE TARTIŞMALARINI ANLATMAYADA KORKUYOKİ BU ALİ YAŞARDA ÇOK DEĞİŞİK KİŞİLİKLERE GİRİYO BİRAN AĞLIYO SANİYE SORA GÜLÜYO Kİ ALLAH GECİNDEN VERSİN OĞULLARINA YAVRUM DEMİYEN BNİR BABA ONLARI BAŞINA KÖTÜ BİRŞEY GELSE BUSEFER AYNI KİŞİLİĞE GİRECEK VAH YARUM YAVRUM DİCEK BUNLAR NORMAL BİR BABA TAVIRLARI DEĞİL ALLAHIN OLAYIMMI TÖĞBE BU KELİMEDENDE BİŞEY ANLAMIŞ DEĞİLİZ ÇOK ŞEYİDE SAKLADIĞI AİLE PROBLEMLERİNİN ÇOK FAZLA OLDUĞUDA ORTADA BU OLAYIN SONU MUAMMA GİBİ GÖRÜNÜYO TABİ,Kİ ÇOK YAKIN VEYA ÇOK UZAKDAN DA MÜMLÜNMMÜŞ GİBİ SAYIN MUGE ANLIDA İLKDEFA BU İNSANLARIN OLAYINDA İLKDEFA ZORLANDIĞIDA APACIK ÇÜNKİ KİMİN NE ARADIĞI BELLİ DEĞİL AİLE BİRBİRİNE ZATEN GİRMİŞ VEYA ÖYLE GÖZÜKÜYO HERKES ÇELİŞKLİLİ İFADE VERTİYO AHMETDE VERDİĞİ İFADENİN HANGİ GEREKCEYLE VERDİĞİ,Nİ DAHİ SÖYLEMEMESİ KAFALARI İYİCE KARIŞTIRIYO BİZ BURDA ÇOKI SAYIN MÜGE ANLIDA ÇOK BUNALDIĞI KESİN ONLAR BUNALACAKLARI YERDE BİRİ GÜLÜP BİRİ AĞLAMASINI ÇOK FAZLADA DOĞRU GÖZÜKMEDİĞİDE KESİN ALLAH MÜGE ANLIYA KOLAYLIK VERSİN BENİMDE Bİ İSTEĞİM VAR MÜGE ANLIDAN ÇOCUKLARIM PERİŞAN DURUMDA BENDEN AYRI KALMAK ZORUNDA BIRAKILDIĞI İÇİ,N SADECE HAYATLARINDAN ENDİŞE DUYMAMAK BABALIK GÖREVİ DIŞINDA OLUR YAVRULARIMINDA AYRILDIĞIM EŞİM TARAFINDA KALMAK İSTEMEDİKLERİ İŞKENCE VE KÖTÜ ALIŞKANLIKLARTA SAHİP OLDUKLARINI BİZZAT ÇOCUKLARIOM SÖYLEMİŞTİR YAVRULARIM İŞ İŞTEN GEÇMEDEN BENİM VE KIZLARIMIN GÖZYAŞLARINI DİNDİRMEYİ İSTERSE MÜGE ANLI YAPACAĞINI HEP BİRLİKDE BİLİYORUZ 12 YAŞINDA KIZIMA AYRILDIĞIM EŞİMİN DOST HAYATI YAŞADIĞI ADAM DENİLMİYECEK SAPIK TARAFINDAN TACİZ EDİLDİĞİ ORTAYA ÇIKMASIDA BU SÖZLERİMİN DOĞRULUĞU DEMEKDİR MAHKEMEYE VERTİLEN SAPIKDA DIŞARDA GEZMERSİNE HANGİ BABANIN RAZI GELECEĞİNİDE BİLEMİYORUM PARASIDA VAR GARİBAN OLSA 15 SENE YATARDI DİCEK KADAR BU BUNALIMDAN ALLAH AŞKINA BİZLERİ KURTARMANIZ ÜMİDİYLE SAygı ve sevgilerimöi sunarım.

 5. mersiye dedi ki:

  Sayın M.Anlı ben işimden dolayı sabah izleyemiyorum ama her akşam sabırsızlıkla bekliyorum eve gidip sizi izlemeye .
  Ama gerçekler artık çıksın ya.. bakın o Ahmet annesi ve kızkardeşi için hemen hararetleniyor neden başkaları için böyle yapmıyor neden sesizce gülyor sadece.
  Burada bizim kanaatimiz seyrederken oluşmuştur ama burada ahmet koruyor ANNESİNİ KIZKARDEŞİNİ BE O İKİ ABİSİNİ. Zaten çocukları ikiye ayıran bir anne var ortada daha ne bekliyorsunuz. Herr ŞEY ANNENİN BAŞINDAN ÇIKMIŞ BES BELLİ ZATEN.
  ÇOK SİNİRLENİYORUM BU AYLAYI GÖRÜNCE SADECE DUDAK HAREKETİ ÇEKİYOR ARADA.. AY ZIVANADAN CIKTIK YA…
  Ben emekli mak. mühendisiyim 62 yaşında benim de evlatlarım kaldı öksüz 36 yaşında kaldım ama evlatlarım kardeşlik ögrettim
  kusur görneyin sinirden yazamıyorum artık.. çok yüz verildi ahmede aylaya m. aliye
  saygılar

 6. fatma tuna dedi ki:

  senin allah … versin A.Y.

 7. Ceren dedi ki:

  Ahmet ne zaman dara düşüyor babasına dayılanıyor karakter kişilik yoksunu ahmet.A.Y psliğin teki lakin cinayetle alakası yok Türkçen bile anlaşılmıyor kemçik A.Y .Ç.vink vink vinkliyorsun.
  artık yeter Mügecim herşey oratada ahmet annesi kız ve erkek kardeşleri arasında oldu cinayet ,artık ahmet hapise yollanmalı .loser ahmet’in gülmelerini efelenmelerini sinirler kaldırmıyor artık.

 8. Ceren dedi ki:

  kemçik A.Y.Ç’ın parkta RAHMETLİ Nazmiye’ye neden bağırdığı neler konuşulduğuna takılmayın mügecim.cinayeti işleyenler belli görenler yardım edenler belli.artık polis savcı hakim girsin artık devreye.ahmet’in sırıtmaları gülmeleri okadar sinir verici okadar gıcıkki insan çıldırıyor .

 9. Ceren dedi ki:

  Bence artık bu Nazmiye olayı A.çam’ı aklama olayına dönüştü.burdan hiç birşey çıkmaz herkes aklanır yani A.Ç,M.A .Ç, S.Ç ,anne ve kızlar birşey yapmamış birşey olmamış gibi çeker giderler evine.mügecim bir iki hafta daha nazmiye ile parkta ne konuştun,neden tartıştın A.Y der,neden gelinini telden aradın A.Y der, sonra olay kapanır gider.Nazmiye öldürüldüğü ile kalır.
  reyting reyting…

 10. hakan dedi ki:

  aynen

 11. yunus dedi ki:

  Muge hanim pazartesi gunku yayinda ali yasar agzindan bisey kacirdi fark etmediniz geline telefonu evine gel diye actim diyor gelin gidicem birdaha gelmicem filan demis olabilir buyuzden surekli telefon acmis olabilir.

Hak sahibiyseniz ve herhangi bir dizinin sitemizden kaldırılmasını istiyorsanız [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.