Sitemizde 179 kategoride toplam 5331 dizi bulunmaktadır.

Müge Anlı 12 Kasım 2015 izle

Diziye Ait Diğer Bilgiler

Müge Anlı 12 Kasım 2015 izle
Müge Anlı ile Tatlı Sert 12 Kasım 2015 izle, Müge Anlı 12 Kasım Perşembe 2015 Tek Parça izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Bölüm izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert 12 Kasım 2015 720p izle. 12 Kasım Perşembe tarihli Atv programı Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölümü Full HD izle.

Yorumlar

 1. heath diyor ki:

  siteniz çok güzel.epey hızlı .çok teşekkürler yayınladığınız için

 2. şengül diyor ki:

  çantasında parasına bakıyorda kimliğine neden bakmamamış

 3. nihan çelebi diyor ki:

  Garibim gelin şanssız kız delilerin içinde bunalıma batağa sürüklenmiş, kendini bilmez allahtan korkmaz bir kayınbaba ,lakayt bir koca, deli biraderler,kimsesiz garip bir gelin .Bütün bunların temeli o kayınbaba, ne evine sahip olabilmiş, ne çocuklarının kıymetini bilmiş birde o yetmez gibi gelinine göz dikmiş Yeri cehennem olsun.

 4. Gardenya diyor ki:

  katiller belli hersey ortada biz neyi bekliyoruz anlamadim. A.Y tam bir cambaz. A. desen saf ayagina yatan geri.Uzun sacli ortada yok ….A.Y.- A. – M.A.- S.- Anneleri A. – Birde bacilari H.- Bunlarin hepsi isin icinde bunlari Abdullah öcalanin yanina koyun imralimi neydi :)))

Hak sahibiyseniz ve herhangi bir dizinin sitemizden kaldırılmasını istiyorsanız [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.