Sitemizde 225 kategoride toplam 8289 dizi bulunmaktadır.

Kocamın Ailesi 57. Bölüm Final izle 11 Kasım 2015

Diziye Ait Diğer Bilgiler

Kocamın Ailesi 57. Bölüm Final izle 11 Kasım 2015
Kocamın Ailesi 57. Bölüm izle, Kocamın Ailesi 57. Bölüm Final Tek Parça izle, Kocamın Ailesi Son Bölüm izle, Kocamın Ailesi 57. Bölüm 720p izle. 11 Kasım Çarşamba tarihli Fox Tv dizisi Kocamın Ailesi 57. Final bölümünü Full HD izle.

Yorumlar

 1. emel oruç dedi ki:

  başladığı günden beri hiç kaçırmadım ve çok severek izledim.bitmesi beni üzdü herkesin emeğine sağlık harika bir dizi idi…

 2. müberra dedi ki:

  fox tv hiçbir dizisinde bizim ne dini nede kültürel değerlerimize saygısı yok ama varmış gibi yapıyorlar düşmanınızı tanıyın ve ona göre hareket edin ben gördüm ve uyarma mecburiyetindeyim takdir sizin ,dizilerin içinde bazı kelimelere dikkat edin espri gibi görünüyor ama onlar hayallerini anlatıyorlar aslında

  1. Orhan dedi ki:

   Ülkemizde ve muslüman devletlerde son 500 yılda bilim ve teknolojıi adına müslüman din kardeşlerimiz neyi başardılar?dindar olarak bilinen kanallar bile saçma sapan şeyler ile Reyting yapacak sapkınlığa varacak konular işliyorlar. Foxtv devede kulak.300 yıl halifeye 500 yıl padişah a kulluk ettik, Atatürk’ün sayesinde Cenab-ı hakka kulluk etmesini kitabımızı okuyup anlamayı öğrendik ve onu şimdi yargılayıp aşağılıyoruz.

Hak sahibiyseniz ve herhangi bir dizinin sitemizden kaldırılmasını istiyorsanız [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.