Sitemizde 178 kategoride toplam 5307 dizi bulunmaktadır.

Kısmetse Olur 9 Haziran 2016 izle

Diziye Ait Diğer Bilgiler

Kısmetse Olur 9 Haziran 2016 izle
Kısmetse Olur 9 Haziran 2016 izle, Kısmetse Olur 9 Haziran Perşembe 2016 Tek Parça izle, Kısmetse Olur Son Bölüm izle, Kısmetse Olur 9 Haziran 2016 720p izle. 9 Haziran Perşembe tarihli Kısmetse Olur yeni bölümü Full HD izle.

Yorumlar

 1. orhan bilo diyor ki:

  Dani cigim senden hic bir zaman hoslanmadim nedense…Belkide agzinin cok bozuk olmasindadir…..yüzünün güzelligini birde kalbine yansitabilseydin…..Kim Bilir belkide seni cok cok sevebilirdim…..

 2. orhan bilo diyor ki:

  Güzel kadin benden sana bir dost tavsiyesi..burlarda kardeslerini üzecegene biraz gerceklere bak derim…..bilirimki kalbinde kötülük yok yüzünden belli…lakin etraf kan gölüne dönerken Akilli ol derim…….Aptalligin ne günü ne zamani…..ben biktim sen bikmadin…..Güzel Kadin……

 3. Dilek Zeynep diyor ki:

  ne manasız bir kına 🙂

 4. orhan bilo diyor ki:

  Adnan sen ne ückiatci adamsin…Bir insan bu kadar sahteye bürünürmü…Babanin yaninda uslu bir bebek oluyorsun…Babadan sonra azrail olup fisnik dagtiyorsun..AL ordan Güzel bir kadin evlen git hatta dünyanin bir ucuna git ..Hatta atmosferi terk et…Htta uzayin bosluklarina git….

 5. orhan bilo diyor ki:

  Internetin tüm imkanlarini kullanir gece gündüz sana küfürler yagdirirdim..tükrüklerimle boglur giderdin..Dua et yoruldum cok yoruldum….

Hak sahibiyseniz ve herhangi bir dizinin sitemizden kaldırılmasını istiyorsanız [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.