Sitemizde 225 kategoride toplam 8276 dizi bulunmaktadır.

Kısmetse Olur 7 Haziran 2016 izle

Diziye Ait Diğer Bilgiler

Kısmetse Olur 7 Haziran 2016 izle
Kısmetse Olur 7 Haziran 2016 izle, Kısmetse Olur 7 Haziran Salı 2016 Tek Parça izle, Kısmetse Olur Son Bölüm izle, Kısmetse Olur 7 Haziran 2016 720p izle. 7 Haziran Salı tarihli Kısmetse Olur yeni bölümü Full HD izle.

Yorumlar

  1. orhan bilo dedi ki:

    Nur cok tatli görünüyorsun hanim hanimciksin..daniyi bende sevmezdim ama dogrulari gördü düzeldi…seytanlasma lütfen…burda daha öncede yazmistim lütfen güzel kadin yapma…sana yakismiyor…örnek olmalisin bence….

  2. orhan bilo dedi ki:

    Nur kimin ile olursan ol sorun degil…kardesim biliyorsun Batu Ayca ile ask yasadi…amma gercek degildi asklari..görmedinmi nasil sinirliydiler…özellikle Batu….Batunun sinir sistemleri Aycadan dolayi zaten cok bozuktu…Madem Batuya asiktin…Ulu Ortamda neden semihin resmini gösterdin…Herseyin Bir Yolu yordami yokmuydu….Rakam bilmiyorsan yazidami bilmiyorsun A-B diye c-d e f g h diye….ah nurum ah herseyi batudan beklemek yanlis birazda sucu kendinde ara…….umarim en güzel aski sen yasarsin……

Hak sahibiyseniz ve herhangi bir dizinin sitemizden kaldırılmasını istiyorsanız [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.