Sitemizde 231 kategoride toplam 9033 dizi bulunmaktadır.

Kısmetse Olur 21 Haziran 2016 izle

Diziye Ait Diğer Bilgiler

Kısmetse Olur 21 Haziran 2016 izle
Kısmetse Olur 21 Haziran 2016 izle, Kısmetse Olur 21 Haziran Salı 2016 Tek Parça izle, Kısmetse Olur Son Bölüm izle, Kısmetse Olur 21 Haziran 2016 720p izle. 21 Haziran Salı tarihli Kısmetse Olur yeni bölümü Full HD izle.

Yorumlar

  1. orhan bilo dedi ki:

    Günaydin türkiye biliyordursunuz umarim,kismetse olur evi ile ne tel görüsmes yaptirdilar,,oda yetmedi beni yorum yaptigim yerden def ettiler..YANI .Gerci belliydi emir DIKTADAN geldi..hos geldi sefa geldi…olsun siz sakin üzülmeyin,bu demek degilki HALKIMIN yetim öksüzümü unutcam…HAKLARINI sonuna kadar savuncam..Kuruslarini calarak yiyenlerin girtlaklarina kalemimi yazimi devamli sokacagim…yolunuz bahtiniz acik olsun fitne fesat lar sizden uzak olsun..muradiniz daim olsun güzel günler hep önünüzde olsun,,sizleri cok seviyorum biliniz….görüsme üzere…..

    1. orhan bilo dedi ki:

      YÜCE TÜRK MILLETI sizler ile Helkalesmek istiyorum Eger hakkim var ise Anamin AK südü gibi helal olsun…SIZLERDE HAKKINIZI HELAL EDIN..ölümlü DÜNYA yarinin ne getirecegi hic belli olmaz….görüsme üzere…iyi günler

Hak sahibiyseniz ve herhangi bir dizinin sitemizden kaldırılmasını istiyorsanız [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.