Sitemizde 225 kategoride toplam 8289 dizi bulunmaktadır.

Kısmetse Olur 14 Nisan 2016 izle

Diziye Ait Diğer Bilgiler

Kısmetse Olur 14 Nisan 2016 izle
Kısmetse Olur 14 Nisan 2016 izle, Kısmetse Olur 14 Nisan Perşembe 2016 Tek Parça izle, Kısmetse Olur Son Bölüm izle, Kısmetse Olur 14 Nisan 2016 720p izle. 14 Nisan Perşembe tarihli Kısmetse Olur yeni bölümü Full HD izle.

Yorumlar

 1. gulnar dedi ki:

  daniela seni seven yokdur nuru seven cokdurrr.kas nurun sevenlerin 1%-de seni severdi yazik.nurcum seni cok sevirik sen bizlerin birincisisen.

 2. Anonım dedi ki:

  Dani hiç bir zaman Nur hakkında iyi bir yorum yapmadıki. Bence Dani Nur’u deli gibi kkıskanoyor. Dani neden geri geldi anlamiş değilim. İtici ve şirret, fesat ve yapmacık biri.

 3. kübra dedi ki:

  ayça melis mehtap cansel seray dani gitsin artık…

 4. Nuru orda görmek istiyoruz dedi ki:

  Nuru orda görmek istiyoruz onu çok seviyoruz.Dani ve Mehtap gitsin lütfen

 5. dilek ve duygu dedi ki:

  NURU ÇOK SEVİYORUZ MEHTAP ORADA TEK OLDUĞU ZAMAN NURLA İYİYDİ DİĞERLERİYLE BARIŞINCA NURU UMURSAMADI GÖRÜN ARTIK ŞUNUN GERÇEK YÜZÜNÜ KENDİNİ DÜŞÜNÜYOR SADECE NURU GÖNDERECEĞİNİZE ERKEKLER O ÇOK ŞİKAYETÇİ OLDUĞUNUZ MEHTAPI GÖNDERSEYDİNİZ.

 6. Yaşar dedi ki:

  NUR !‘’Kısmetse olur’’ evinden, iz bırakarak geçtin. Sen bizim ailelerimizin iyi kızı NUR’sun. Seninle hep gurur duyduk. Bizim sana duygularımız hiç değişmedi. Ancak NUR! kendine yaptığın kötülüğü, kimse sana yapmıyor. Hala o adama karşı eziklik içindesin. Sana ‘’sözlerini yuttuğunu’’ve senden ayrıldığını söylemedi mi? Yarın aranız düzelse bile – ki düzelmez- ona güvenebilecek misin? Anneni ve kendini suçlamayı bırak. O vazgeçtiği için bu durumdasınız. Gerisi bahane. NUR lütfen akıllı ol. İkinci bir hüsran yaşama. Sakın oradaki diğer insanlara benzeme.Kendin ol. Yüzüne gülen herkesi dost zannetme. Kendine güven. Geleceğini düşün ve planla. Zamanını iyi değerlendir. Senin hissiyatında bir ‘’delikanlı’’ karşına çıkacaktır. Buna inan. Dualarımız seninle. Yaşar.

 7. Emine dedi ki:

  Size katılıyorum Dilek ve Duygu. Garip Mehtap’tan erkekler nefret ediyor fakat neden elemiyorlar. Nur’u eleyeceğime Seray, Mehtap, Melis’si eleseydiler, neden onlar değilde Nur elendi çok garip. Zaten onlar elenemezler ama Seray elenebilirdi. Çok garip sırf Murat ve Semih’in ifşalarını söylemiş. Melis’len beraberdi Nur ve neden Melis elenmedi. Bu proğranm bir senaryodan ibarettir.

 8. sema dedi ki:

  nur geri gelsin güzel kız hanım efedinin dibi kız geri gelsin nuruş

 9. sema dedi ki:

  seda abla nurun gidişine sevindiler neden biliyormusunuz onun kalitesi bazılarını rahatsız ediyordu bayanlar evinde birde fanlarını kıskandıkları için ayca ve mahtap zaten koskocaman yalan iyi oynuyorlar mehtap zaten aycaya demişti doslarını satıyor diye 2 side aynısı mehtapda aycada sorun bu üzülmediler gidişine sevindiler hatta uçtular nur gitti diye

 10. lale dedi ki:

  adnan mehtapı hiçmi hiç sevmem ama seni çok seviyordum ama seninde davranışlarını görünce vaz geçtim sen nuru elemek için her defasında onun adını yazdın neden şimdi savunuyorsun şimdi nuru hayırdır birde şü var sen bayan olsaydın çok süper olurdu sen özelleştirdinya fiştik diye aslında dedi koku onun asıl adı fişdik deyil

 11. sema dedi ki:

  mehtap dillerin kopsun nuru agladıda göze girdi dedigin için fasulyenin kendini yemekden saydıgı gibi kendini bişey sanıyorsun neden halan ordasın biliyomusun ii oynadıgın için defolup gidemedin

Hak sahibiyseniz ve herhangi bir dizinin sitemizden kaldırılmasını istiyorsanız [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.