Sitemizde 178 kategoride toplam 5307 dizi bulunmaktadır.

Kısmetse Olur 10 Mayıs 2016 izle

Diziye Ait Diğer Bilgiler

Kısmetse Olur 10 Mayıs 2016 izle
Kısmetse Olur 10 Mayıs 2016 izle, Kısmetse Olur 10 Mayıs Salı 2016 Tek Parça izle, Kısmetse Olur Son Bölüm izle, Kısmetse Olur 10 Mayıs 2016 720p izle. 10 Mayıs Salı tarihli Kısmetse Olur yeni bölümü Full HD izle.

Yorumlar

 1. Ece diyor ki:

  Nur Seni çok seviyorum

 2. ati diyor ki:

  HER GELEN ADAYA YAPIŞIYOR PİS AYCAN SEVİYESİZ KIZ

 3. şahsenem diyor ki:

  aycan harika birisi neden biliyormusunuz aslında onu sevmiyorum ama duruşunu seviyorum kimseye yalakalık etmiyor melisin mehtaba yaptıgı gibi hazalın melise yaptıgı gibi tek başına bir ordu nur sana gelince melisle mehtaba dostum deme onlara güvenme onlar 2 si orda kısmetse evine kazık çakmışlar

 4. şahsenem diyor ki:

  melis mehtaba lakalık hazalda melise ediyor semihi ayarlasın diye mehtabda semihi önemsermiş gibi duruyor beni yazmasın diye nur seni onun için sildiler melis mehtap yukarda yanlış oldu biraz

 5. lale diyor ki:

  nur seni çooook seviyorum haydi arkadaşşlar nura hoşgeldin 1.ligi yapalım oylar nuruşa nur dışarda melisle semih zaten aşk yaşıyorlar yalan konuşuyor melis orda en güzel sen oynuyorsun onun içinde elenmiyorsun baksana başarılısın nur oynamıyor neyse o meraklanma

 6. sevda diyor ki:

  hazal bukadar neden korkuyorsun melisden hah hah hah yazık sana hazal
  çok terbeszsin melis cansel melisle arkadaşlık etdersen insan deyilsin

 7. M diyor ki:

  yalnız semih melis değil,hepsinin sevgilisi var dışarda prodüksüyon bilmiyormu sanki,8 aydır rahip rahibe gibi yaşamadıklarını herkeste biliyo,halkı iyi kandırıyorlar doğrusu..

 8. M diyor ki:

  erdem eve dönerse nurla birincilikleri kesin bence,umarım eve girer ve birinci olurlar,sadece onlar hakkediyor birinciliği..

 9. şeyda diyor ki:

  nur melis bal gibide semihe aşk sen onların ipinle kuyaya inemesin sen melisle akıl yarıştırma sen saf tertemiz düşünen birisisin onlarsa hep şeytanlık düşünüyorlar semihin adını alma ağzına baksa 2 side aday tanımıyorlar neden acaba bilgin varmı semihde ona aşk ama sözlerini yiyemiyor sen semihe layık deyilsin onlar çok yakışıyorlar birbirlerine bırak sen tertemiz kal hep

 10. şeyda diyor ki:

  yemin ederim ayca güzel işler ceviriyorsun güzel numaralrın var pes

 11. umut diyor ki:

  Dallas dizisini geçtiniz..hER ŞEY HİKAYE.MASAL OYUN..TAM PLANLANMIŞ.AYÇA BİR GÜNDE 3 SEVGİLİ..SEN NE UYANIKSIN ÖYLE..2.5 AYDIR GÖRÜŞME 10 YILLIK ARKADAŞ.HER ŞEYİ SAHTE Bİ ÇOCUK..SENDE NE MİDE VAR ARKADAŞ!!!

 12. Berna Soner diyor ki:

  Tankut, Tankut Batuhan’dan nasıl bir kadın sevilir öğrenmen gerekiyor… Daniyede anlatırsın öğrenenleri… tatbiki o anlarsa, çünkü Dani için çok zor iş… o kinin, fesatlığın, kötülüğün, kıskançlığın uzmanı 🙂 Başarlar diliyorum Tankut bey!

 13. Berna Soner diyor ki:

  Tankut ve Daniyı eskiler anladılar nasıl insanlar oldunu o yüzden her yeni gelene yapışıyorlar sülük gibi… En sonunda erkekler gerçek yüzlerini görmeye başardılar.

 14. Gamze diyor ki:

  Batuhan nasıl bir adamsın biriyle birlikte olduğunu biliyorsun ve onu elde etmeye calişiyorsun çok yazık

 15. anonim diyor ki:

  adnanın nura karşı içten içe bir kini var,nuru hiç sevmediği iğneleyici sözerinden belli..ayrıca nuru evdeki kızlarda çok kıskanıyor ve sevmiyor,bunların en başında ayça ve melis var..

 16. mina diyor ki:

  ben hayatımda bu program kadar bayağ iğrenç yalan ve sahte bir tv programı daha görmedim,iğrençlik yalan diz boyu,buna yapımdan oyuncusuna herkes iştirak ediyor,reziller..

Hak sahibiyseniz ve herhangi bir dizinin sitemizden kaldırılmasını istiyorsanız [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.