Sitemizde 232 kategoride toplam 9049 dizi bulunmaktadır.

Kısmetse Olur 10 Haziran 2016 izle

Diziye Ait Diğer Bilgiler

Kısmetse Olur 10 Haziran 2016 izle
Kısmetse Olur 10 Haziran 2016 izle, Kısmetse Olur 10 Haziran Cuma 2016 Tek Parça izle, Kısmetse Olur Son Bölüm izle, Kısmetse Olur 10 Haziran 2016 720p izle. 10 Haziran Cuma tarihli Kısmetse Olur yeni bölümü Full HD izle.

Yorumlar

 1. orhan bilo dedi ki:

  Sen ne ückiatci adamsin…Baba geldimi süt dökmüs Kedi oluyorsun Baba gittimi Kral oluyor fisnigin dibine vuruyorsun…git uzayami gidersin marsami gidersin…Sana en uygun yer jubiter bence…….

 2. orhan bilo dedi ki:

  su Lafimida bir kenara yaz… Zamani gelince okursun…Bu dünyanin günahi ahrete kalmaz…özellikle o kadinlarin günahi yaslandikca yakana yapisacak 404 gibi…eyy gidi eyy usta her Kralligin bir cöküsü vardir…….

 3. orhan bilo dedi ki:

  Unuttugumu zannetme herseyin saati zamani var…Seni severim Ammaaa Sana öyle küfür yakismadi..Acil mehtaptan özür dilemelisin Delikanli……..

 4. orhan bilo dedi ki:

  Küfür olmasa cok super…EGER Ille gerekirse Hak edene yapilmalidir …….

 5. orhan bilo dedi ki:

  Üzülme aglama Lütfen…Senin ne temiz Kadin oldugunu herkez biliyor mehtap…Elestirileri hos görmek lazim…Ben dahil bazilarimizin baba lari evlat ayrimi yapinca kardesler bir birine giriyor..Malesef…..

 6. orhan bilo dedi ki:

  Nur Güzel Kadin sende benim gibi yap hafta sonunu güzel güzel dinlenerek sütünü kahveni cayini güzel yemekler nebilim ne bilim..Birak herkez Desarj olsun bu halkin ona ihtiyaci var…Özgür düsüncenin anlamida budur….Hepimiz ayni düsünsek hayvandan ne farkimiz olurdu….Tüm Türklere iyi hafta sonu dilegiyle bol bol ASK lar…….Sevgiler…..

Hak sahibiyseniz ve herhangi bir dizinin sitemizden kaldırılmasını istiyorsanız [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.