Sitemizde 231 kategoride toplam 9044 dizi bulunmaktadır.

İşte Benim Stilim All Star 68. Bölüm izle 17 Kasım 2015

Diziye Ait Diğer Bilgiler

İşte Benim Stilim All Star 68. Bölüm izle 17 Kasım 2015
İşte Benim Stilim All Star 68. Bölüm izle, İşte Benim Stilim All Star 68. Bölüm Tek Parça izle, İşte Benim Stilim All Star Son Bölüm izle, İşte Benim Stilim All Star 68. Bölüm 720p izle. 17 Kasım Salı tarihli yarışma programı İşte Benim Stilim All Star 68. yeni bölümü Full HD izle.

Yorumlar

 1. duygu dedi ki:

  ayşenur balcı, kendisi benim 38 metrekare yani kıç kadar butiğimden sponsorluk istemiş olan işte benim stilim yarışmacısıdır. ay zaten ben bu kıza yarışmadan gıcığım, bugün de tesadüf internetten yarışmayı izliyorum len bi baktım içeri bununla bir çocuk girdi. girer girmez sanki bana lady gaga ”bu elbisenin small bedenini istiyorum” dedi. ben de bok sürdürmeyeceğim cool olcam ya en öndekini alabilirsiniz dedim ihihihi. sonra kıyafet karıştırırken ikizler hakkında onlar çok hırs yaptı şöyle böyle diye konuşmaya başladı, yanındaki çocuk bi şapka gösterdi ”aşkım bundan alsana” dedi. o da ”ayy bu şapkayı her gün emel takıyor onla aynı şeyi mi alcam” diye ağzını yamulta yamulta konuştu. sevgili tüllü şapkama burun kıvırdığı için daha çok uyuz oldum, sonra da neon renk bi kazak aldı neyse yüz lira tuttu indirim yaparsınız heralde dedi bana bana bihterine. yani sanki bana lütuf alışveriş yapmış ben de para almayacağım içimden nah canım nah dedim. yalnız yanındaki çocuk o kadar yakışıklı ki şahsen o istese dükkanı bile üzerine yapardım ihihih. neyse sonra çocuk bana döndü kartınız varsa sponsorluk için görüşelim dedi, sırf o aşırı yakışıklı sevgilisi söylediği için olur dedim valla verdim kartı, sonra babama anlattım sen önce millete sponsor olacağına dükkanın kirasını öde gerizekalı dedi. çok kırıldım ama haklıydı kendimi zengin zannedip aldığıım o çantaların taksitlerini ödemekten ekmek teknemi kirasını toplayamamıştım. ama olsundu o çok yakışıklı ayşenuru hiç haketmeyen aşırı tatlı gülen çocuğa fakirim ben sponsor olamam diyemezdim.

 2. duygu dedi ki:

  üstteki yorum ekşi sözlükten alınmıştır.

 3. Feray dedi ki:

  Ayşegül doğan ezgi yi ezmëye devam et, ondan nefret ediyorum zavallı kendini tarz zannediyor.. durma ayşegül devam son gaz

 4. Feray dedi ki:

  sus kız laf söyleme ayşenur a

Hak sahibiyseniz ve herhangi bir dizinin sitemizden kaldırılmasını istiyorsanız [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.