Sitemizde 225 kategoride toplam 8289 dizi bulunmaktadır.

İşte Benim Stilim All Star 67. Bölüm izle 16 Kasım 2015

Diziye Ait Diğer Bilgiler

İşte Benim Stilim All Star 67. Bölüm izle 16 Kasım 2015
İşte Benim Stilim All Star 67. Bölüm izle, İşte Benim Stilim All Star 67. Bölüm Tek Parça izle, İşte Benim Stilim All Star Son Bölüm izle, İşte Benim Stilim All Star 67. Bölüm 720p izle. 16 Kasım Pazartesi tarihli yarışma programı İşte Benim Stilim All Star 67. yeni bölümü Full HD izle.

Yorumlar

 1. Zeynep Nilgün Korkut dedi ki:

  Acun bu Ayşegül’ü Survivor’a alacakmış ya zannedersem onun için bu kadar jüri tarafından korunmaya alınmış .. Yoksa bir zaman burada aynı hareketleri sergileyen Şima moydı neydi bir Azeri kızı hemen diskalifiye etmişlerdi….Ama artık yeter.. Çok zavallı duruyor…..

 2. duygu dedi ki:

  ayşenur, kendisini ne zannediyor? şımarık! kendisi daha geçen hafta ezgiye jüri seni beğenmediğinde bile kötü olduğunu kabul etmiyorsun demişti. şimdi kendi kemal beye dikleniyor.

  çok havalara girdi. ne söylenenleri anlayabiliyor ne de dinlemeyi biliyor.

 3. kemal budak dedi ki:

  sayın nurella hanım ayşegül çok şımarık ve ukala biri ne olur bu kızı eleyin sırf bu kız yüzünden sizin programı seyretmek istemiyorum sizin programınızı başladığında beri gündüz kaçırsam gece seyrederim ama bu kız yüzünden evde televizyonu açtırmak istemiyorum bu kız yüzünden kime sorarsanız hep aynı benim fikrimde çevremdekiler

Hak sahibiyseniz ve herhangi bir dizinin sitemizden kaldırılmasını istiyorsanız [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.