Sitemizde 225 kategoride toplam 8289 dizi bulunmaktadır.

İşte Benim Stilim All Star 53. Bölüm Eleme Gecesi izle 30 Ekim 2015

Diziye Ait Diğer Bilgiler

İşte Benim Stilim All Star 53. Bölüm Eleme Gecesi izle 30 Ekim 2015
İşte Benim Stilim All Star 53. Bölüm izle, İşte Benim Stilim All Star 53. Bölüm Eleme Gecesi Tek Parça izle, İşte Benim Stilim All Star Son Bölüm izle, İşte Benim Stilim All Star 53. Bölüm 720p izle. 30 Ekim Cuma tarihli yarışma programı İşte Benim Stilim All Star 53. Eleme Gecesi bölümünü Full HD izle.

Yorumlar

  1. meliha yıldırım dedi ki:

    nihale o çantayı yere atmanı sana göstericam denilen nihal ertesi günün en sempatik yarışmacısı oldu…demekki kızıp jüriye yere bakıp dinlememek çantayı fırlatınca büyle oluyor.avaz avaz kavga eden insanların üstüne güden tahrik eden ayşegüle hiç uyarı yapılmaması ama karşısındaki kızınca uyarılan bir yarışma …kısaca bazı yarışmacılar seyırcinin gözüne sokula sokula kayırılıyor seyrediyor ve şaşkınlıkla kalıyoruz……..ayşegülün bilirk,i, g,b, herkeze 10 dk süren avaz avaz eleştirileri kişileri aşağılamasına seyirci kalan sunucu ve jüriye çoğu zaman inanamıyorum.

    1. aynur akgün dedi ki:

      her cümlenize katılıyorum … 2 gün önceki program için yorum yapmıştım Ayşegül hakkında … ciddi bir uyarı alması gerekiyor …

Hak sahibiyseniz ve herhangi bir dizinin sitemizden kaldırılmasını istiyorsanız [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.