Sitemizde 225 kategoride toplam 8463 dizi bulunmaktadır.

İlişki Durumu Karışık 23. Bölüm izle 19 Aralık 2015


Diziye Ait Diğer Bilgiler

İlişki Durumu Karışık 23. Bölüm izle 19 Aralık 2015
İlişki Durumu Karışık 23. Bölüm izle, İlişki Durumu Karışık 23. Bölüm Tek Parça izle, İlişki Durumu Karışık Son Bölüm izle, İlişki Durumu Karışık 23. Bölüm 720p izle. 19 Aralık Cumartesi tarihli Show Tv dizisi İlişki Durumu Karışık 23. yeni bölümü Full HD izle.

Yorumlar

  1. Mine Yılmaz Şener dedi ki:

    Değerli yapımcılar , Ben Çinde yaşıyan biri olarak bir tek ilişki durumu karışık dizisini keyifle izliyorum. Bu dizideki her oyuncu çok başarılı ve özellikle Nurseli İdiz in performansı çok yüksek. Sadece onun için bile bu dizinin devam etmesi beni çok sevindirecek. Yazarların da çok başarılı olduğunu söylemem lazım mutlaka . Şayet yazmada bir tıkanıklık oldu ise kaynana ilişkileri torun ve evliliklerdeki gelişmelerle devam edilse de bizi rahatlatacak bir dizi. Aşk acısı çeken çok gencimiz var. Hiç bir durumda dünyanın sonunun gelmiyeceği ve her olayı atlatmanın bir yolu olduğunu gençlere de mesaj veriyor . Lütfen rollerine bu kadar uygun seçilmiş oyuncuları ayırmayın . Diziyi devam ettirin mümkünse . Dizinin devamı mümkün değilse benzer bir seneryo ile aynı oyuncularla başka bir dizi çekin. Zaten yeterince zorluklarla mücadele eden insanlara bu mutluluğu çok görmeyin. Sevgiler ,Selamlar

Hak sahibiyseniz ve herhangi bir dizinin sitemizden kaldırılmasını istiyorsanız [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.