Sitemizde 229 kategoride toplam 8750 dizi bulunmaktadır.

Esra Erol 6 Ocak 2016 izle

Diziye Ait Diğer Bilgiler

Esra Erol 6 Ocak 2016 izle
Esra Erol 6 Ocak 2016 izle, Esra Erol'da 6 Ocak Çarşamba 2016 Tek Parça izle, Esra Erol Son Bölüm izle, Esra Erol 6 Ocak 2016 720p izle. 6 Ocak Çarşamba tarihli Atv evlendirme programı Esra Erol'da yeni bölümü Full HD izle.

Yorumlar

  1. budun dedi ki:

    polisimiz askerimiz katlediliyor oluyor can veriyor aile ocakalri sonuyor !! bunlar gobek atip egleniyorlar yaziklar olsun
    belli ailerindee ! kimse shit olmamis belli !! onlarda bu aciyii hisser insallah ! evlat acii versin sizin gibi insanalraa

  2. Gurbet dedi ki:

    Yorum yaptığınız gore izlemissiniz bide buraya kinayacaginiza bekdua ediyorsunuz emin olun esra erol gibi bi insan kadar kimse şehitleri düşünmüyor ordaki insanlarda üzülüyordu r ama program gereği eğlenmeleri lazım onların ne yaşadığını ne düşündüğünü ne sen ne bn bilemeyiz ve unutmayın ki son ettiğiniz dua döner dolaşır sahibi ni bulur lütfen togbe edin Şehitlerimize ve dum olmuslerimize allhdan rahmet dileğin dua edin bizlere yakışan bu eğer ki böyle bir programdan rahatsız oluyorsaniz izlemissiniz gerektiği yere de sikayatinizi bildirirseniz tekrar diyorum sakin ama sakin bekdua etmeyin.

Hak sahibiyseniz ve herhangi bir dizinin sitemizden kaldırılmasını istiyorsanız [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.