Sitemizde 225 kategoride toplam 8256 dizi bulunmaktadır.

Esra Erol 4 Mayıs 2016 izle

Diziye Ait Diğer Bilgiler

Esra Erol 4 Mayıs 2016 izle
Esra Erol 4 Mayıs 2016 izle, Esra Erol'da 4 Mayıs Çarşamba 2016 Tek Parça izle, Esra Erol Son Bölüm izle, Esra Erol 4 Mayıs 2016 720p izle. 4 Mayıs Çarşamba tarihli Atv evlendirme programı Esra Erol'da yeni bölümü Full HD izle.

Yorumlar

  1. mustafa arslan dedi ki:

    egepist bir yaklaşım sabihada ve genelde önce hazırlık sınıfları kurun evlilik ön çalışmasını anlatan konu uzmanları ve adayların taliperini kendi kriterleriyle uyuşan benzeyen birebir örtüşen kimselerden olamasını saglayın.

  2. mustafa arslan dedi ki:

    bardagın neresinden bakıyorsunuz dolu boş bırakın gerçekleri bardaktaki suya göre açamazsınız.ailenin oluşumu saygı sevgi ama begenme ve hoşlanmayla başlayan bir ilkle başlayacak aile reisi olacak bireyler eşler evin ailenin geçimini saglayacak donanımda olabilmeli aile böyle başlrçocoklar sonra gelir…hayat sonradan gelir..bir anne babada evladına hele kız evladına tabiiki ihtimamalı ve seçici olacaktır. detayları konuşabilmeliler..

Hak sahibiyseniz ve herhangi bir dizinin sitemizden kaldırılmasını istiyorsanız [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.