Sitemizde 229 kategoride toplam 8708 dizi bulunmaktadır.

En İyi Benim 2 Aralık 2016 izle

Diziye Ait Diğer Bilgiler

En İyi Benim 2 Aralık 2016 izle
En İyi Benim 2 Aralık 2016 izle, En İyi Benim 2 Aralık Cuma 2016 Tek Parça izle, En İyi Benim Son Bölüm izle, En İyi Benim 2 Aralık 2016 720p izle. 2 Aralık Cuma tarihli Fox Tv yarışma programı En İyi Benim yeni bölümü Full HD izle.

Yorumlar

  1. fadime dedi ki:

    bence çok güzel bir ders oldu ben olsam o an yarışmayı bile bırakır başka şansımı denerdim berk hem kıskancım diyor artı çapkınım diyor. bi okadarda kendini dha yönetemiyor…yenge desen olay….. tamam eksiler artılar söylenir ama kırıcı ve itici bana göre. ben yapamazdım. merve dha bebek ti ve çok kurnaz o yaşta büyüklerine saygı olmadığı gibi edep adap sıfır. ona odaklanmasaydı digerlerine ondan dha yakın olsaydı böyle olmayabilirdi. ara farkınada takılırdı ilerde berk öyle tiplerde olr herkez için geçerli değil bu. geçen poğramda iki çocuk bi koca olmasına rağmen zeynep seçildi.. programda beceri güzellik değil elektrik önde. ben bu karardayım. herkeze hayırlı nasipler.

Hak sahibiyseniz ve herhangi bir dizinin sitemizden kaldırılmasını istiyorsanız [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.