Sitemizde 226 kategoride toplam 9736 dizi bulunmaktadır.

Adını Sen Koy 228. Bölüm izle 29 Kasım 2017

Diziye Ait Diğer Bilgiler

Adını Sen Koy 228. Bölüm izle 29 Kasım 2017
Adını Sen Koy 228. Bölüm izle, Adını Sen Koy 228. Bölüm Tek Parça izle, Adını Sen Koy Son Bölüm izle, Adını Sen Koy 228. Bölüm 720p izle. Star Tv dizisi Adını Sen Koy 29 Kasım Çarşamba tarihli 228. yeni bölümü Full HD izle.

Yorumlar

  1. Özlem şimşek dedi ki:

    Yazık sana Ömer Zehra bunları hiç haketmedi ikinizde çok seviyordum seviyordum favori dizimdiniz ama artık seni görmek istemiyorum.Kim yazdıysa bu filmin bu bölümünü hiç beğenmedim .Sizi mutlu görmek isterdim şimdi izlemek bile istemiyorum.

  2. Leyla dedi ki:

    Gerçekten ne yazacağımı bilmiyorum kadınların maruz kaldığı şiddetten yakınırken şu kadın senaristin yazdığı senaryoya bakarmısınız izlerken sinir harbine girdim sanıyorum bir çok izleyicide aynı duygulardaydı gerçekten . güzel duygularla başlanmış diziyi her türlü kötülüğün kol gezdiği daha da kötüsü çocuğa yapılan o çirkinlikleri insanın aklı almıyor gerçekten şaşırmamak elde deyil bir kadın nasıl olurda çocuğu hedefe koyar yeter şu diziyi yazmayı ya bırakın yada çeki düzen verin

Hak sahibiyseniz ve herhangi bir dizinin sitemizden kaldırılmasını istiyorsanız [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.