Sitemizde 224 kategoride toplam 9489 dizi bulunmaktadır.

Adını Sen Koy 227. Bölüm izle 28 Kasım 2017

Diziye Ait Diğer Bilgiler

Adını Sen Koy 227. Bölüm izle 28 Kasım 2017
Adını Sen Koy 227. Bölüm izle, Adını Sen Koy 227. Bölüm Tek Parça izle, Adını Sen Koy Son Bölüm izle, Adını Sen Koy 227. Bölüm 720p izle. Star Tv dizisi Adını Sen Koy 28 Kasım Salı tarihli 227. yeni bölümü Full HD izle.

Yorumlar

  1. ceyran dedi ki:

    aktörler oynadıkları karakterlere tam uygun olarak seçilmiş. çok da güzel oynuyorlar. hele Ömer rolünü tam psikolojisine ve de sosyal durumuna uygun olarak çok güzel oynuyor. Sonuç iyi olur inşaallah.

  2. Nesrin Aktaş dedi ki:

    180.BÖLÜMDE UÇURUMDA ÖMERİN TÜM ISRARINA RAĞMEN ARABADAN İNMEYİ REDDETMİŞ ÖMERİ BIRAKAMAYACAĞINI BELİRTMİŞ ,BELİNE BOMBA BAĞLIYKEN KENDİ HAYATINI DÜŞÜNMEYİP YİNE ÖMERİN KENDİSİNİ KURTARMASI İÇİN ISRAR EDEN ZEHRANIN SEVGİSİNDEN ŞÜPHE EDİLİRMİ ANNESİNİN TERKETMESİ NEDENİYLE YAŞADIĞI TRAVMAYI ZEHRANIN SAYESİNDE İYİLEŞTİĞİ VE ZEHRANIN İNANDIRICI DEĞİL DERİNLERDEN YEPYENİ BİR ÖMERİN ÇIKARDIĞINI SÖYLEYEN ÖMER NASIL OLUR DA ŞÜPHEYE KAPILIR .MÜGE KARAKTERİ DE YENİ BİR SAÇMALIK

  3. Nesrin Aktaş dedi ki:

    İNANDIRICI DEĞİL SÖZÜ NASIL OLUR DA ŞÜPHEYE KAPILIR DAN SONRA GELECEK

Hak sahibiyseniz ve herhangi bir dizinin sitemizden kaldırılmasını istiyorsanız [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.