Sitemizde 229 kategoride toplam 8700 dizi bulunmaktadır.

Adını Sen Koy 221. Bölüm izle 20 Kasım 2017

Diziye Ait Diğer Bilgiler

Adını Sen Koy 221. Bölüm izle 20 Kasım 2017
Adını Sen Koy 221. Bölüm izle, Adını Sen Koy 221. Bölüm Tek Parça izle, Adını Sen Koy Son Bölüm izle, Adını Sen Koy 221. Bölüm 720p izle. Star Tv dizisi Adını Sen Koy 20 Kasım Pazartesi tarihli 221. yeni bölümü Full HD izle.

Yorumlar

  1. Ali dedi ki:

    Ömerin paralar da zenginliğide önerde canı cehenneme zaten Ömer’de yarım yamak konuşmakta ve Zehra da yarımyalama konuşmarı zaten bu dizi oldu bitti konuşmaları yarımyamalak adını sen koy dizinin 221 bölümü sonu oldu biz ailecek izliyorduk bu saatte ne sonra ailece izlemeyeceğz karar verdik. bu sadece benim fikrim değil Ailecek karar verdik adını sen koy dizinin ya senaristi yada ömeri çıkarın diziden. bunlardan birini çıkarmayana kadar ailecek izlemeyeceğiz bu diziyi ve grup tanda çıkacağı takipte ten de çıkacağız inşallah dizi düzeltene kadar izlemeyeceğiz ailecek öyle bir karar verdik inşallah yorumlarımızı okuyan olur

  2. Şakir Sayım Tosun dedi ki:

    Su diziyi artık bitirin.insanları tam mutlu ediyo
    rsunuz sonra araya yeni konular ekleyip diziyi protesti edecek veya bitirecek duruma getiriyorsunuz.o emlakCİLARA ne gerek var.Bu kadar mücadele eden şu gençleri evlendirin Sonlandırın olsun bitsin siz de rahat edin biz de.

Hak sahibiyseniz ve herhangi bir dizinin sitemizden kaldırılmasını istiyorsanız [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.