Sitemizde 229 kategoride toplam 8700 dizi bulunmaktadır.

Adını Sen Koy 211. Bölüm izle 6 Kasım 2017

Diziye Ait Diğer Bilgiler

Adını Sen Koy 211. Bölüm izle 6 Kasım 2017
Adını Sen Koy 211. Bölüm izle, Adını Sen Koy 211. Bölüm Tek Parça izle, Adını Sen Koy Son Bölüm izle, Adını Sen Koy 211. Bölüm 720p izle. Star Tv dizisi Adını Sen Koy 6 Kasım Pazartesi tarihli 211. yeni bölümü Full HD izle.

Yorumlar

  1. Nesrin Aktaş dedi ki:

    Birinci sezonda ufak tefek hatalar olsa da genellikle romantik ve izleyenlerin çok güzel bulduğu dizi, ne yazık ki ikinci sezonda saçma sapan konularla ve mantıksız davranışlarla doldurulduğu için itici bir senaryoya dönüştü. Başından bir çok olay geçen ve ölümlerden dönen Zehra’nın tek başına neyle karşılaşacağını bilmediği ayrıca kendisini taciz etmeye yeltenen birisinin evine nişanlısını bilgilendirmeden gitmesi için geri zekalı olması lazım.Yeni bölümü belki düzeltirsiniz ümidiyle izlemeye devam ediyorum. Ancak böyle giderse izleyicilerinizin çoğunu ben de dahil kaybedeceksiniz

  2. arda dedi ki:

    ıyıce sacmalamısınız nereden buluyorsunuz boyle sacma konuları artık ızlemıyecem

  3. erdinç dedi ki:

    Nesrin hnm ın görüşlerine katılıyorum..kuzenine her fırsatta akıl veren zehranın aptalca o zibidinin evine girmesine hayretle karşılıyorum en azından ömere haber vermesi gerektiğini ve yüzünden resmen şer akan aptal kuzeniyle ilgili doğruları halasına anlatması gerektiğini 7 yaşındaki çocukların bile düşünebileceğini senarist kardeşim düşünemiyormu ? yoksa tıkanma noktasınamı geldiler..bu arada kaanla sabah arasındaki didişmeye artık bir son verin ya..35 bölümdür çocuksu çocuksu hareketler (okul müsamerisinde rol yapmaya çalışan çocuklar gibi) elbette dizi al gülüm ver gülüm devam etmesin ama en azından gerginlikler hep aile içinde ve ömerin zehradan kuşku duymasına sebeb olacak cinsten..bakış açısını biraz değiştirsek ne dersiniz.Dizide emeği geçen herkese tşklr.

Hak sahibiyseniz ve herhangi bir dizinin sitemizden kaldırılmasını istiyorsanız [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.